Magdalena Różczka – tegoroczna laureatka wyróżnienia Bursztynowej Róży – była gościem wtorkowego wydania programu „Kawa czy herbata”, gdzie opowiadała o działalności charytatywnej i dzieciach potrzebujących wsparcia.

Za działalność tę pani Magda została uhonorowana tylko we wrześniu dwukrotnie. Podczas II Benefisu Marzeń otrzymała Medal Aladyna – nagrodę przyznawaną przez Fundację Spełnionych Marzeń dla uhonorowania osób i instytucji działających na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Podczas uroczystości otwarcia targów Złoto Srebro Czas z rąk prezesa tejże Fundacji przyjęła Bursztynową Różę, która jest przyznawana od 2008 r. przez środowiska skupione wokół tych targów.

Magdalena Różczka – choć w tej dziedzinie swojej działalności nie zabiega o rozgłos – znana jest z gotowości do niesienia pomocy osobom potrzebującym. Sama o sobie mówi, że „kocha pomagać”. Otrzymaną w ubiegłym tygodniu Bursztynową Różę przekazała „swojej kochanej mamusi w podziękowaniu za to, że taka jest”.

Aktorka zachęcała także telewidzów do okazywania serca osobom potrzebującym, a zwłaszcza podopiecznym z Fundacji Spełnionych Marzeń, z którą jest związana od kilku lat. Organizatorzy targów Złoto Srebro Czas wraz z przedstawicielami środowisk wokół nich skupionymi z całą pewnością na ten apel odpowiedzą, wspierając – podobnie jak w ubiegłym roku – działalność laureatów Bursztynowej Róży. Dobry przykład dał w czasie Targów Dariusz Grzenkowski, który – podobnie jak w ubiegłym roku – przekazał swoją nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł za zajęcie 3. miejsca w konkursie Złoto i Srebro w Rzemiośle na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń.

Więcej informacji o laureatach wyróżnienia Bursztynowej Róży oraz ich działalności charytatywnej znajdą Państwo już niebawem w nowej zakładce na stronie www.zlotosrebroczas.com, której uruchomienie planowane jest jeszcze w październiku. Będą tam także publikowane informacje o ich bieżącej działalności, jak również możliwościach wsparcia konkretnych akcji.