Laureatka Bursztynowej Róży Magdalena Różczka – w roli Ani z Zielonego Wzgórza – jest główną bohaterką Kalendarza Marzeń wydanego przez Fundację Spełnionych Marzeń i dedykowany Domowi Rodzica w Warszawie.

„Jego karty przenoszą nas w krainę marzeń, gdzie dobro zawsze zwycięża ze złem” – powiedział podczas uroczystej Gali Kalendarza Marzeń w Galerii Porczyńskich w Warszawie prowadzący Mateusz Damięcki. Przez kolejnych 12 miesięcy jego szczęśliwym posiadaczom – osobom, które poprzez zakup wsparły działania Fundacji – będą towarzyszyć kolorowe obrazy znane z bajek w nowych, ciekawych interpretacjach, m.in. Kopciuszek, Królowa ¦niegu, Czerwony Kapturek, ¦piąca Królewna, Pinokio a nawet Gwiezdne Wojny. W te bajkowe role wcielili się aktorzy współpracujący z Fundacją, m.in. Szymon Majewski, Edyta Herbuś, Tomasz Kot, Andrzej Grabowski, Emilia Krakowska, Hanna ¦leszyńska oraz członkowie zespołu Volver. Laureatka tegorocznego wyróżnienia Bursztynowej Róży Magdalena Różczka występuje w nim jako Ania z Zielonego Wzgórza. Gwiazdom towarzyszą podopieczni Fundacji – dzieci chore na raka. Ich ogromny wkład podkreślał podczas Gali prezes Fundacji Spełnionych Marzeń Tomasz Osuch: „Najważniejszymi bohaterami są tutaj dzieci, które świetnie wczuły się w rolę bohaterów bajek”.

Jak można zdobyć taki kalendarz? Wystarczy przesłać na adres Fundacji prezent gwiazdkowy dla jej podopiecznego o wartości minimum 50 zł lub dokonać przelewu. Nic prostszego!
Numer konta Fundacji ING BANK ¦L¡SKI 16 1050 1025 1000 0022 6597 9068

Targi Złoto Srebro Czas i wystawcy od 2010 r. wspierają działania Fundacji Spełnionych Marzeń, od tego roku także w osobie współpracującej z nią aktorki Magdaleny Różczki. Serdecznie zachęcamy do wsparcia Fundacji i jej podopiecznych – dzieci walczących z chorobą nowotworową.