Tematem przewodnim tegorocznego, dziewiątego już wydania magazynu targowego Złoto Srebro Czas jest moda, a dokładniej silne powiązania świata mody i jubilerstwa.

Naszym ekspertem od zagadnień trendów, mody i biżuterii jest Dorota Wróblewska – producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki, właścicielka Domu Mody Forget-me-Not i pomysłodawczyni ulicznych pokazów mody pod hasłem Warsaw Fashion Street. W specjalnym wywiadzie opowiada o stylu Polek, preferowanych przez nie rodzajach biżuterii oraz projektantach, którzy raczej niechętnie inwestują w nowatorskie, odważne kolekcje.

Magazyn stał się ważnym narzędziem promocji targów Złoto Srebro Czas i wystawców. Wydawany jest w polsko-angielskiej wersji językowej, a jego dystrybucja odbywa się na wybranych imprezach targowych w kraju (m.in. Amberif) i zagranicą (m.in. na międzynarodowym forum branzy jubilerskiej Junwex Saint Petersburg, inhorgenta w Monachium, Amber Trip w Wilnie oraz India International Jewellery Show w Bombaju). Tradycyjnie jego tematyka jest związana z polskim rynkiem jubilerskim i aktualną ofertą wystawców.

Polecamy wcześniejsze wydania magazynu:
Magazyn targowy Złoto Srebro Czas http://www.zlotosrebroczas.com/magazyn_targowy.php