Do obecności Lidii Popiel, pierwszej Ambasador Bursztynu, na Złoto Srebro Czas właściwie już się przyzwyczailiśmy. Tym razem jednak ta znana fotografka będzie portretować gości Targów.

W specjalnie zaaranżowanym studio fotograficznym Lidia Popiel i absolwenci wydziału fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej będą wykonywali portrety pod hasłem „Liczy się pierwsze wrażenie”. Zostanie ono uchwycone w portretach osób, które nabędą biżuterię podczas Targów. Wydruki powstaną zaledwie w ciągu kilku minut dzięki uprzejmości firmy Hewlett Packard. Serdecznie zapraszamy.

Lidia Popiel zawodowo zajmuje się fotografią od 1985 roku, wykonując zdjęcia dla kolorowych magazynów kobiecych, m.in. dla Zwierciadła, Pani i Sukcesu. Wykłada na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jest redaktorką naczelną magazynu Fine Life i dziennikarką Polsat Cafe.
W 2007 na targach Złoto Srebro Czas Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz nadał jej tytuł Ambasadora Bursztynu. W ubiegłym roku podróżowała wraz z obecną Ambasadorką Bursztynu Moniką Richardson Bursztynowym Szlakiem z Gdańska do Akwilei, uwieczniając najpiękniejsze miejsca na fotografiach. Efektem tej wędrówki będzie książka „Polki na szlaku bursztynowym”, której wydanie jest planowane na jesień bieżącego roku.

 
Lidia Popiel

Polecamy:
fineLIFE http://www.finelife.pl