Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu kolejną, 10. już edycję Magazynu Targowego Złoto Srebro Czas. Tym razem skupiliśmy się głównie na trendach w jubilerskiej modzie, roli biżuterii oraz aktualnych zagadnieniach rynkowych.

Naszą „przewodniczką” po zagadnieniach dotyczących najbliższej przyszłości rynku biżuterii w Polsce oraz przewidywanych tendencjach jest Magdalena Kwiatkiewicz, współwłaścicielka firmy YES Biżuteria. Opowiada ona także o planach rozwoju działu wzornictwa oraz współpracy z rodzimymi projektantami.

Anna Męczyńska – specjalistka od stylizacji i kostiumografii filmowej oprowadza nas po świecie trendów mody i biżuterii. Od niej dowiemy się, jakiej biżuterii pragną Polki i co będzie modne w nadchodzących sezonach.

W Magazynie nie brakuje także ogólnych informacji o targach Złoto Srebro Czas i planowanych wystawach. W czasie najbliższej edycji pokażemy pokonkursową wystawę biżuterii autorskiej „Krzemień pasiasty – kamień optymizmu” oraz dokonania bursztynników z Polski południowej i centralnej „Bursztyn. Nie tylko nad Bałtykiem”. Taki tytuł będzie także nosić wyjątkowa publikacja, stanowiąca podsumowanie dorobku wybranych artystów, rzemieślników i producentów biżuterii oraz placówek edukacyjnych w dziedzinie bursztynu.

Wydawany w polsko-angielskiej wersji językowej- Magazyn Targowy Złoto Srebro Czas jest ważnym narzędziem promocji targów i wystawców. Jego dystrybucja odbywa się na wybranych imprezach targowych w kraju i zagranicą, zaczynamy od targów inhorgenta w Monachium w dniach 10-13.02.2012.