To już 11. edycja Magazynu Targowego Złoto Srebro Czas, którego celem jest niezmiennie od ponad dekady promocja targów i wystawców. Naszymi tematami przewodnimi były tym razem zagadnienia związane z rynkiem jubilerskim i trendami biżuteryjnej mody.

Obecnie wszystkich chyba przedstawicieli branży jubilerskiej nurtują pytania o kondycję handlu. My zapytaliśmy o to prezesa YES Biżuteria Michała Kwiatkiewicza, który nadziei na rozwój upatruje w segmencie wyrobów luksusowych – biżuteria z diamentami i prestiżowe zegarki już w ubiegłym roku były hitami sprzedażowymi, a zdaniem analityków, tendencja ta ma utrzymać się również i w kolejnych miesiącach.

Trendy mody wspierają handel, dlatego warto zawczasu wiedzieć, jakie tendencje będą obowiązywały w sezonie jesienno-zimowym tego roku oraz wiosenno-letnim kolejnego. Opowie o nich osoba wyczuwająca je jak mało kto – projektantka biżuterii Ewa Wołk-Lewanowicz, która od kilkunastu lat zachwyca swoimi kreacjami nie tylko Europejki.

W Magazynie nie mogło oczywiście zabraknąć informacji o najbliższej, 14. edycji targów Złoto Srebro Czas oraz licznych zdjęć biżuterii naszych wystawców – liczymy na to, że wszystko to zachęci Państwa do odwiedzenia tej imprezy jak zwykle w pierwszy weekend października. Tym bardziej, że grono stałych wystawców już po raz drugi zasili grupa firm biorących udział w programie promocji branży bursztynniczej i jubilerskiej realizowanym na zlecenie Ministerstwa Gospodarki przez Konsorcjum Bursztyn Skarb Polski.

Magazyn Złoto Srebro Czas jest wydawany w polsko-angielskiej wersji językowej i jest jednym z ważniejszych narzędzi promocji targów i wystawców. Tradycyjnie już publikacja będzie miała premierę na targach Inhorgenta Munich. Kolejne miejsca prezentacji to targi Amber Trip w Wilnie oraz Amberif w Gdańsku.

Do pobrania: Magazyn Złoto Srebro Czas