Warszawskie targi są miejscem prezentacji nowych marek, kolekcji oraz najnowszych trendów również w branży zegarmistrzowskiej. Do grona wystawców należy również firma Poljot Euro, znany dystrybutor rosyjskich brandów Aviator, Vostock Europe oraz Sturmanskie.

Zainteresowanie targami Złoto Srebro Czas ze strony wystawców z branży zegarmistrzowskiej jeszcze nigdy nie było tak duże! Jak co roku od wielu lat swoje nowości będzie prezentować także firma Poljot Euro, która zajmuje się dystrybucją zegarków, przede wszystkim znanych rosyjskich brandów Aviator oraz Sturmanskie, jak również renomowanej szwajcarskiej marki Alfex. W jej ofercie znajdują się także paski do zegarków marki Hirsch – numer 1 na świecie, oraz baterie Renata.

Po raz pierwszy na targach firma Poljot Euro zaprezentuje japońską markę zegarków Orient Watch, której jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski od grudnia 2010 r. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, znajdą się w niej topowe modele, m.in. legendarny już M-Force, który doczekał się swej „reaktywacji”. Zegarki z tej i innych kolekcji tej marki będą prezentowane na specjalnym, indywidualnym standzie.