Pod takim hasłem duńska firma Westpack będzie na targach Złoto Srebro Czas nie tylko prezentować swoje najnowsze kolekcje, ale także świętować 60-lecie istnienia firmy. Z tej okazji dla gości targów przygotowano liczne niespodzianki i atrakcje.

Kulminacja obchodów 60-lecia przypadnie na pierwszy dzień targów. „Nasze stoisko będzie otwarte dla wszystkich, zapraszamy serdecznie na tort i szampana” – zachęca Anna Jensen, menedżer ds. sprzedaży w Polsce. Ale na tym nie koniec urodzinowych niespodzianek. Przez wszystkie trzy dni targów wszyscy klienci, którzy dokonają zakupów na stoisku firmy, będą mogli spróbować szczęścia na kole fortuny. Nagrodami w loterii będą atrakcyjne rabaty na dokonane zamówienie. Ponadto każdego dnia spośród wszystkich zebranych na stoisku wizytówek będą losowane niespodzianki.

Ta wyjątkowa uroczystość stała się także okazją, by przygotować równie wyjątkową kolekcję opakowań i ekspozytorów, dopasowanych do potrzeb klientów, ale i sezonowych trendów. W ofercie na sezon jesienno-zimowy i świąteczny pojawią się opakowania, sakiewki satynowe i organtynowe oraz torebki w zawsze eleganckiej i klasycznej czerni, srebrze, złocie oraz czerwieni. Dlaczego opakowanie jest tak ważne? „To już nie tylko niezbędny dodatek do prezentu i wizytówka salonu jubilerskiego, ale wręcz część kompleksowej usługi, jaką jest sprzedaż biżuterii. Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie, jakie klient odniesie, otrzymując przepięknie zapakowaną biżuterię, może być decydujące o dalszych zakupach w danym salonie” – przekonuje Anna Jensen.

Polecamy:
Westpack świętuje 60-lecie