Również w tym roku targom Złoto Srebro Czas będzie towarzyszyła międzynarodowa konferencja galwanotechniczna. Galwanotechnicy z całego świata spotkają się, by dyskutować na temat „Powłoki funkcjonalne wytwarzane galwanotechnicznie”.

XV Międzynarodowa Konferencja Galwanotechniczna organizowana przez Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne i Instytut Mechaniki Precyzyjnej odbędzie się 30 września 2016 r. w Warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C (sala A i B). Na tematy związane z galwanotechniką będzie można podyskutować także na stoisku Polskiego Towarzystwa Galwanotechnicznego (PTG) przez wszystkie dni targów. „Jest to znakomita okazja, by środowisko zawodowe galwanotechników i jubilerów mogło się spotkać, wymienić doświadczenia, podyskutować o możliwościach udoskonalania wyrobów jubilerskich metodami elektrochemicznymi” – podsumowała Anna Gajewska-Midziałek, zastępca Sekretarza Generalnego PTG. I dodała: „Nasze dotychczasowe doświadczenia wskazują, że wystąpienia prelegentów budzą duże zainteresowanie i żywą dyskusję”.

Uczestnicząc w targach Złoto Srebro Czas, Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne stara się przybliżać środowisku jubilerskiemu zagadnienia związane z nowoczesnymi technologiami elektrochemicznymi, ekonomiką procesów, możliwościami uzyskiwania powłok o oryginalnych walorach dekoracyjnych i coraz lepszej jakości, zagadnieniami ochrony środowiska.

XV Międzynarodowa Konferencja Galwanotechniczna
„Powłoki funkcjonalne wytwarzane galwanotechnicznie”
30 września 2016, godz. 10.00 – 15.30
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56C (sala A i B)