Już po raz szósty podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń wcielili się w rolę modelek i modeli na Warsaw Fashion Street. Na 50-metrowym wybiegu towarzyszyły im znane aktorki współpracujące z Fundacją.

W specjalnym dziecięcym bloku charytatywnym tradycyjnie już wzięły udział dzieci, które w walce z chorobą nowotworową wspiera Fundacja Spełnionych Marzeń. I taki też był cel tego pokazu mody: młode modelki i modele wystąpili w strojach zaprojektowanych i uszytych przez producenta ubranek dziecięcych Endo, który na ręce Małgorzaty i Tomasza Osuchów przekazał czek opiewający na 15 000 zł.

Na wybiegu pojawili się: Kinga Gałuszka, Wiktor Godusławski i Marek Buchcic (Warszawa); Ola Zaniuk, Roger Depta, Bartosz Sulima (Lublina); Magdalena Grobelna, Karolinka Skrabowska, Kuba Kurpiewski (Olsztyn) oraz Oleńka Æwiklińska i Gabrysia Wawrzusiak (Kielce). Na wybieg towarzyszyli im: Estera Lussato – prezes Little Hand Childrens Foundation z Anglii oraz aktorki: Małgorzata Foremniak, Maja Hirsch, Katarzyna Glinka, Iza Kuna, Katarzyna Zielińska, Anna Samusionek, Agnieszka Włodarczyk, Anna Korcz, Agnieszka Więdłocha i Anna Dereszowska.

Dla podopiecznych Fundacji, które zmagają się z chorobami nowotworowymi lub tę walkę wygrały, takie wystąpienia mają ogromne znaczenie: jest to element powrotu do normalnego życia, ale też i motywacja do dalszej walki.