W tym roku Międzynarodowe Targi Biżuterii i Zegarków Złoto Srebro Czas promuje 4-stronnicowy folder z tekstami po polsku i angielsku.

Choć wygląd – w porównaniu z wydawanym od 2006 roku Magazynem Targowym Złoto Srebro Czas – znacznie się zmienił, idea wydawnictwa promocyjnego pozostała ta sama: przekazanie najważniejszych treści o targach, wydarzeniach targowych oraz naszych wystawcach. Tak więc także w tym roku znajdą Państwo podsumowanie minionej edycji imprezy oraz zaproszenie na jej tegoroczną odsłonę, jak również krótką charakterystykę najważniejszych „polskich towarów eksportowych”, czyli biżuterii designerskiej i bursztynowej. Dopełnieniem treści są liczne ilustracje oddające atmosferę targów.

Folder Złoto Srebro Czas 2016 został wydany w wersji językowej polsko-angielskiej, by mógł promować targi nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Tradycyjnie trasę promocyjną rozpoczynają Międzynarodowe Targi Biżuterii i Zegarków INHORGENTA w Monachium, a na szlaku znajdują się także Międzynarodowe Targi Biżuterii Krajów Nadbałtyckich AMBER TRIP w Wilnie, Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF w Gdańsku oraz Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do lektury, jak również do udziału w 17. edycji targów Złoto Srebro Czas, które odbędą się w dniach 29.09 – 01.10.2016 w Centrum Targowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56C.

Folder Złoto Srebro Czas 2016