Uwrażliwianie odbiorców na polską biżuterię wysokiej jakości – to nadrzędny cel Firmy Jubilerskiej Górecki od ponad 20 lat. Na zbliżających się targach Złoto Srebro Czas tę wrażliwość będą kształtować przede wszystkim takie kolekcje jak Szafirowe Inspiracje oraz Górecki Light.

„Sukces Szafirowych Inspiracji zaskoczył nawet nas. Po niespełna roku od premiery tej kolekcji na Złoto Srebro Czas mamy już co najmniej kilka sprzedażowych hitów – i to właśnie je będziemy szczególnie eksponować na targach” – mówi prezes Zbigniew Górecki. Dobra passa na rynku jubilerskim – zwłaszcza dla firmy specjalizującej się w wysokiej jakości biżuterii ze szlachetnych materiałów – to idealna okazja do przypomnienia także wcześniejszych kolekcji dedykowanych wybranemu kamieniowi, które zostały dobrze przyjęte przez odbiorców: Coral by Górecki czy Oliwinowy Gaj. „Dziś coraz więcej jest zapytań o wyroby z najwyższej półki jubilerskiej. Klienci doceniają jakość i wartość, cena przestaje już być najważniejszym kryterium zakupu. To dla nas świetna wiadomość” – mówi prezes Górecki.

Firma Jubilerska Górecki przygotowała też ofertę z myślą o tych, dla których cena nadal pozostaje istotnym kryterium zakupu. To kolekcja pierścionków zaręczynowych Górecki Light, ze złota zdobionego diamentami w szlifie brylantowym, w atrakcyjnej dla sklepów cenie i przy zachowaniu najwyższej jakości. Jest ona stale uzupełniana o nowe, ciekawe wzory – wprawdzie tradycyjne, ale inspirowane aktualnymi trendami w jubilerskiej modzie i wykonane przy użyciu tradycyjnych technik.

Ciekawym uzupełnieniem dla złota będzie z pewnością srebro, także zdobione wielobarwnymi cyrkoniami czy gustownymi perłami: eleganckie zawieszki, subtelne bransolety czy kunsztowne pierścionki. W tej linii bogato prezentuje się oferta dla mężczyzn, w której dominują estetyczne spinki do mankietów i skórzane bransolety. Wszystko przy zachowaniu wysokiej jakości – niezależnie od materiału.

Więcej informacji: Firma Jubilerska Górecki