Na targach Złoto Srebro Czas Firma Jubilerska Górecki przedstawi nowe wzory ze stale rozbudowywanej kolekcji „Górecki Light” oraz biżuterię, która stała się już klasyką polskiego jubilerstwa. Na premierę nowej kolekcji, w której wiodącym tematem będzie bardzo ciekawy kamień szlachetny, musimy poczekać kolejny rok.

Tradycją stała się już prezentacja nowych kolekcji Firmy Jubilerskiej Górecki na targach Złoto Srebro Czas w cyklu dwuletnim. Choć od premiery „Cytrynowej Sonaty” właśnie minęły dwa lata, a nowa kolekcja jest już właściwie gotowa, zobaczymy ją dopiero za rok.
„Ze względu na trudną sytuację na rynku biżuterii podjęliśmy decyzję o przesunięciu w czasie tej premiery. Jestem przekonany, że rok 2014 okaże się bardzo dobrym momentem na odbicie w europejskiej i polskiej gospodarce, a kondycja finansowa społeczeństwa poprawi się na tyle, że na powrót zwróci się ono w kierunku dobrej polskiej biżuterii” – wyjaśnił właściciel firmy Zbigniew Górecki.

Kolekcja jest już prawie gotowa – w roli głównej jak zwykle obsadzony został wybrany naturalny kamień kolorowy o fascynującej ferii barw, połączony z co najmniej równie pięknymi szlachetnymi materiałami i kamieniami, a biżuterię wykonali mistrzowie-jubilerzy przy użyciu wyszukanych technik złotniczych. Jaki to kamień? Dowiemy się w październiku przyszłego roku.

Co więc zobaczymy na stoisku Firmy Jubilerskiej Górecki na targach Złoto Srebro Czas 2013? „Zaprezentujemy naszą bardzo bogatą, autorską linię produktową – nie zabraknie w niej kultowych już projektów, które w ciągu 23 lat istnienia firmy przeszły do klasyki polskiego wzornictwa” – przekonuje Zbigniew Górecki. Wiodącą rolę będzie grała rozwijana od 2 lat kolekcja „Górecki Light”: lekka i gustowna złota biżuteria zdobiona brylantami w przedziale cenowym 250-700 zł i – jak przystało na firmę z tradycjami – wysokiej jakości. Zdaniem prezesa firmy, to obecnie najlepiej rozwijający się segment cenowy, w którym Firma Jubilerska Górecki stara się mocno zaznaczyć swoją obecność poprzez interesującą i dopasowaną do potrzeb miłośników biżuterii ofertę. „Z pewnością nie zawiedziemy oczekiwań naszych licznych odbiorców” – przekonuje Zbigniew Górecki.