Exhibitor List 2016

4 WOMEN DOROTA MICHALSKA H7
A.JUKNOS STUDIJA “A+L” A5
A2 STUDIO BIŻUTERII S.C. C3
ADULAR F8
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. W. STRZEMIŃSKIEGO H9
ALE. ALEKSANDRA PRZYBYSZ G13
AMBER ABRAM B7
AMBER APPLE C4
AMBER COSTA C17
AMBER GALLERY A8
AMBER GARDEN B20
AMBER KEWA B6
AMBER NET B14
AMBER PERFECT D9
AMBER PLANET A10
AMBER SPRING A3
AMBER TRIP D12
AMBER-RING STANISŁAW CAŁKA B9
ANTIKHANDEL KLOKOWSKI A12
ARSEN AMBER C9
ART JEWELLERS STUDIO ANNA GAJEWSKA C6
ART SZOK C5
B&G BOGUMIŁA I MARIAN KELAR B12
BALTIC JEWELLERY NEWS D12
BCJ BARBARA CIESZEWSKA C15
BERKWIAT B3
BIK KAROLINA G19
BODEX KLEPACCY- SILVER C8
BOGUSŁAW MARCIN E24
BONDAROWSKI- KRZYSZTOF BONDARUK GP
BRIZART BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA MARIA MUKAJ F4A
BUCHWIC ADRIANNA BUCHWIC E25
BURCZIK- KRUCZKOWSKA DANUTA D2
BURSZTYNOWE MARZENIA Z LITWY B16
BYCZEWSKI JACEK GP
CALDESIA BEATA JANCZAK G3
CENECKA DOROTA GIN ATELIER GP
CHMIELEWSKI BARTOSZ MARIA F17
CIESIELSKA BEATA GP
CIOŁKOWSCY PRACOWNIA BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ B10
CORAND C2
CZAPNIK DANUTA GP
D.MILIAUS UKI A21
DAM CI KRYSZTAŁOWY KAMYK- JAROSŁAW KOLEC D2A
DIODIKA EUROPE D10
E.DUMAUSKAS PAJURIO KRANTAS B15
EFFECTIBI G3
EUROAMBER B18
FATYGA MARIUSZ GP
FORGET ME NOT E5
GALERIA SIEDEM E15
GALERIA SZTUKI W LEGNICY H2
GAZDA JOLANTA FROU FROU G13
GEA SP. Z O.O. B5
GEOAMBER TOMASZ KARGUL GP
GEORG JERZY LEŚNIAK A9
GIELO C13
GINTARINE KALVE A13
GIŃKO KRZYSZTOF REGI E22
GRABOWSKA IWONA GP
GRABOWSKI DORIAN GP
GRANIT D7
GRONKOWSKI MARCINF 9A
GUARDO LTD F3
GULBIERZ DOROTA GP
GUZOWSKI JACEK “GUZOWSKI” A1
HAND-ART ALICJA WYGANOWSKA E10
HOHENSEE JACEK – WYSTAWA “ZJAWY” G6
HOLY HOLYF 8A
HOPEA D4
IMAGE SILVER D3
INHORGENTA MUNICH G5
ISAART B8
JACYSZYN ANDRZEJ GP
JANTAR STUDIO C11
JUBILER JASIEWICZ B4
JUBILEX E2
KACZYŃSKI PAWEŁ E12A
KALIŃSKA MAŁGORZATA E21
KAZNOWSKA KATARZYNA F12
KIELWIN JEWELLERY HOUSE A7
KIKART DOMINIKA DRATWA G17
KOLIA- JAROSŁAW LIS D5
KOZUBSCY ZOFIA I WITOLD E19
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA BURSZTYNU A4
KRAUZAKUR IZABELA KRAUZA-KUR G10
KSOAGA BIEŃKOWSKA AGATA GP
KUPNIEWSCY JOLANTA I ANDRZEJ GP
LA FENICE F2
LACH WOJCIECH GP
LEKSZYCKI JAN E17
LEWANOWICZ E1
MAŁYSZ PIOTR E12A
MATRIX DANIEL KUCIABA H6
MICHAŁOWSKI ZBIGNIEW MHS E11
MIĘDZYNARODOWA FUNDACJA NATURY RZECZY „ELEKTRON”
MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE BURSZTYNNIKÓW
MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE G1
MIMIKRA SULEJ KINGA F14
MMARTE MAŁGORZATA MIELESZKO- MYSZKA G6A
MODE 360 H1
MODLIN- PIOTR MODLIŃSKI F17
MOTYLE D6
MURAT JEWELLRY H10
MUZEUM TECHNIK ZŁOTNICZNYCH E8A
NIEMIEC-MISKIEWICZ KATERINA F16
NOVVAK JEWELLERY F1
OBRÓBKA BURSZTYNU PIOTR CZYŻ B11
OGÓLNOPOLSKI CECH RZEMIEŚLNIKÓW ARTYSTÓW H12
OPAL JP C7
OSTROWSKI DESIGN G15
PAN MUZEUM ZIEMI W WARSZAWIE C10
PAŃSTWOWE OGNISKO ARTYSTYCZNE G21
PARAGON DESIGN B2
PAWŁOWSCY E&M BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA GP
PB GROUP F7
PIETRZKIEWICZ JACEK E13
PODLEŚNA- ZDUNEK MAŁGORZATA GP
POKAŻE WAM MOJĄ BIZUTERIĘ – FOT. M. PAJĄCZKOWSKI 2B
POLSKI JUBILER F5
POLSKIE TOWARZYSTWO GALWANOTECHNICZNE H4
PORSA SYSTEMY MEBLOWE G7
PPHU ANNA C1
PROJEKT TADEUSZ JAWORSKI GP
PROKREATE JEWELRY BŁAŻEJ PROKOPIUK GP
QUARTEX S.C. A11
RAL A6
RING-DING-DING FRANCZAK EWA E27
ROSZKIEWICZ MONIKA FILM START GP
RYNEK JUBILERSKI E4
SAAMP FRANCJA F4
SAFFA MARTA SZAFRANIEC E12
SAMBER B13
SAMBORSKA MARTA G19
SCHIFFERS KACPER E3
SILVAM- EX D1
SIMORO JEWELLERY G2
SPIDER P MARIUSZ PAJĄCZKOWSKI E26
STASIEWICZ JUSTYNA G8
STOWARZYSZENIE RZECZOZNAWCÓW JUBILERSKICH F6
STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW FORM ZŁOTNICZYCH GP
STUDIO DF A2
SZCZEPAŃSKI JACEK E27
TCHÓRZEWSKA SŁAWA F15
TOMAS TOMASZ STAJSZCZAK GP
TYMIŃSKI MARCIN GP
UAB “AMBER PORT” D8
UFO DESIGN B1
VENUS GALERIA GRZEGORZ WYDRO G12
WESTERMARK JAROSŁAW F9A
WĘGIER AGA JEWELLERY E23
WOYTEK RYGAŁO – IN THE SHADOW D2
WOYTEK WOJCIECH RYGAŁO GP
WOŹNIAK MAJA GP
WPÓLNY PUNKT WIDZENIA- WYSTAWA ASP W ŁODZI H2A
WYSTAWA KRZEMIEŃ PASIASTY- KAMIEŃ OPTYMIZMU H16
WYSTAWA POKONKURSOWA AMBER FREE CLASSIC G4A
WYSTAWA POKONKURSOWA PREZENTACJE H5
WYSTAWA PRAC MICHALINY OWCZAREK D2B
ZARAŃSKI DARIUSZ GP
ZDANOWSCY HANNA I JACEK E8
ZEGARKI I BIŻUTERIA E6
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 31 IM KILIŃSKIEGO G20
ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH w CZĘSTOCHOWIE G22
ŻELAZKO IWONA F10