Jakie zegarki będą modne w sezonie jesienno-zimowym? Najlepszą wizualizację aktualnych trendów przedstawi firma Classic Watch, która na targach Złoto Srebro Czas zaprezentuje nowości prestiżowych szwajcarskich marek Doxa, Delbana, Ingersoll i Everswiss.

Każda z tych marek różni się od innych, każda jest na swój sposób wyjątkowa. Doxa jest określana mianem niedoścignionego wzoru piękna już od 120 lat. Nic dziwnego, że w tym czasie zyskała sobie też renomę jednej z najbardziej doświadczonych i precyzyjnych marek na świecie. Ponad 100 lat liczy sobie marka Ingersoll, noszona swego czasu przez Jamesa Deana, Marka Twaina oraz Theodore’a Roosevelta. Dziś modele tej marki wybierają zwolennicy automatycznych mechanizmów w połączeniu z klasycznym wzornictwem.
Kolejna wedle kryterium wieku jest licząca 90 lat Delbana, która szczyci się nie tylko jakościowymi mechanizmami, ale także bogatą kolekcją zegarków damskich ozdobionych wielobarwnymi kryształami Svarowskiego.

Nowością na targach będzie najnowsza kolekcja szwajcarskiej marki Everswiss. Pod tą nazwą kryje się stonowana elegancja przejawiająca się w klasycznym, ponadczasowym wzornictwie zegarków. Jak zapewnia przedstawiciel, wartością dodaną jest tu bardzo przystępna cena w połączeniu z wysokiej klasy szwajcarskim mechanizmem.
Po raz pierwszy na targach będzie można oglądać również zegary ścienne oraz budziki znanej niemieckiej firmy Braun. Są one sterowane falami radiowymi, dzięki czemu możemy przekonać się o ich niemieckiej precyzji i dokładności.