Fundacja Spełnionych Marzeń prosi o przekazywanie darów na aukcję charytatywną, z której dochód będzie przeznaczony na leczenie dzieci chorych na nowotwory pozostających pod jej opieką.

Aukcja, na którą dary można przekazywać do 19 lutego br., będzie towarzyszyć kolejnej edycji Pokazu Mody „Piękne nad życie”. 21 lutego na wybiegu w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w kreacjach własnego projektu pojawią się pacjentki Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka, które szczęśliwie zakończyły leczenie i właśnie w ten oryginalny sposób dają przykład i nadzieje innym leczącym się na oddziałach onkologicznych. Będą im towarzyszyć znani i popularni aktorzy, dziennikarze, muzycy oraz sportowcy, m.in. Mikołaj Roznerski, Wojciech Sikora, Michał Lewandowski, Tomasz Ciachorowski i £ukasz Zagrobelny.

Pokaz mody „Piękne nad życie” jest inauguracją nowego projektu Fundacji Spełnionych Marzeń, jakim jest Ogólnopolska Kampania Społeczna „Odczaruj Raka”, której celem jest przełamywanie stereotypów i podnoszenie świadomości społecznej wobec choroby nowotworowej.

Aukcję charytatywną poprowadzi Szymon Kusarek, konferansjer, satyryk i wokalista, a dochód z niej zostanie przekazany na rzecz dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Osoby gotowe wesprzeć tę inicjatywę proszone są kontakt z biurem targów Złoto Srebro Czas (tel. 22 617 41 91) lub bezpośrednio z Fundacją Spełnionych Marzeń (tel. 22 658 00 53). Dysponujemy również zaproszeniami dla ofiarodawców, którzy chcieliby osobiście uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.