Ewa Wołk-Lewanowicz, właścicielka i projektantka firmy Lewanowicz, przekonywała dzisiejszego ranka w programie „Kawa czy herbata”, że wystarczy mieć jedną małą czarną w szafie, a zmieniając biżuterię i dodatki, można stworzyć zupełnie nowy strój.

Projektantka pokazała swoją najnowszą kolekcję, którą będzie można zobaczyć już w weekend na targach Złoto Srebro Czas. Jej zdaniem, hitem najbliższego sezonu będzie kolor niebieski. W ten trend idealnie wpisuje się lapis lazuli, który – jak przekonywała – łączony ze srebrem, złotem i kryształem daje wspaniały kontrast.

„Chodzi o to, żeby osiągnąć szalony efekt poprzez łączenia różnych materiałów” – podsumowała linię firmy Ewa Wołk-Lewanowicz. W tym roku trendem jest łączenie materiałów pasmanteryjnych: koronek, guzików i koralików z kolorowymi kamieniami szlachetnymi i nieszlachetnymi. Jest też dużo złota, które – choć nieprawdziwe – dodaje blasku. Cała ta gama silnych barw powoduje, że nawet zimą nie zapomnimy o lecie.

Pani Ewa nie odpowiedziała na antenie na pytanie prowadzącej Iwony Schymalli, czy jej biżuterię będzie można oglądać na targach Złoto Srebro Czas w Warszawie – my zapewniamy, że tak.