Biżuteria była głównym bohaterem aukcji charytatywnej towarzyszącej „Pokazowi Mody Dzieci – Dzieciom” zorganizowanemu przez Fundację Spełnionych Marzeń pomagającą dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe oraz ich opiekunom.

Ofiarodawcami były m.in. firmy S&A i MJM, które przekazały odpowiednio 3 komplety biżuterii srebrnej z bursztynem oraz 3 bransolety z kolekcji Amore & Baci. Dodatkowo firma MJM jako partner Fundacji Spełnionych Marzeń prowadziła na specjalnym stoisku sprzedaż bransoletek-cegiełek, z których dochód został przeznaczony na cele realizowane przez Fundację. Aukcję poprowadzili z właściwym sobie poczuciem humoru showman Szymon Majewski i aktor Andrzej Nejman.

Tego wieczora Arkady Kubickiego były pełne gwiazd. W ubrankach Endo wystąpiły dzieci chore na choroby nowotworowe oraz te, które walkę z chorobą szczęśliwie wygrały. W strojach zaprojektowanych przez Ewę i Piotra Krajewskich towarzyszyły im m.in. aktorki Olga Borys, Anna Czartoryska, Katarzyna Glinka, Joanna Jabłczyńska, tancerka Edyta Herbuś, piosenkarka Anna Wiśniewska i wielokrotna Mistrzyni ¦wiata i Europy w kick-boxingu i boksie Iwona Guzowska. Pokazowi prowadzonemu przez dziennikarkę Joannę Racewicz i Andrzeja Nejmana przyglądała się liczna widownia, na której zasiadało wiele osób ze świata mody, showbiznesu i kultury. Uczestniczyli w nim także przedstawiciele targów Złoto Srebro Czas oraz firm jubilerskich.

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom i osobom, które zareagowały na naszą prośbę przekazywania darów na aukcję. Do Państwa szczodrości będziemy się z pewnością jeszcze nie raz odwoływać, wspierając działania laureatów Bursztynowej Róży.