Biżuteria firm Forget-me-Not i S&A była licytowana na aukcji towarzyszącej Pokazowi Mody „Dzieci Dzieciom” w Lublinie, z której dochód został przekazany na potrzeby dzieci walczących z chorobą nowotworową.

W pokazie, który odbył się 31 maja w Lublinie, wzięli udział pacjenci Oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, którzy wygrali z rakiem i swój występ dedykują wszystkim dzieciom walczącym z tą chorobą. Na wybiegu pojawiły się one w strojach marki Endo i w towarzystwie znanych osób, m.in. Joanny Racewicz, Conrado Moreno, Szymona Majewskiego i Wojciecha Ezzata. „Tym pokazem rozpoczęliśmy świętowanie Międzynarodowego Dnia Dziecka, ale też chcieliśmy zwrócić uwagę na potrzeby dzieci chorych i poprosić o wsparcie dla nich” – powiedział Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń, organizatora wydarzenia.

Tego wsparcia udzieliło wielu sponsorów, wśród których znalazły się także dwie firmy jubilerskie z kręgu wystawców targów Złoto Srebro Czas: Forget-me-Not oraz S&A, które na aukcję przekazały wartościową biżuterię.

Dochód z aukcji prowadzonej przez Joannę Racewicz i Szymona Majewskiego, został przekazany Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu w Lublinie oraz wesprze organizację Międzynarodowych Igrzysk Sportowych „Onko-Olimpiada 2016”.

Zebrane środki są zaledwie kroplą w morzu potrzeb chorych dzieci, stąd prośba do wszystkich ludzi wielkiego serca o przekazywanie wsparcia dla podopiecznych Fundacji: zarówno w formie pieniężnej, jak i w postaci przedmiotów na aukcję.

Więcej informacji: Fundacja Spełnionych Marzeń