Firma Jubilerska Górecki z Dębicy, wiodący producent biżuterii złotej i srebrnej z kamieniami szlachetnymi, na targach Złoto Srebro Czas zaprezentuje swoje kolekcje w czterech odsłonach.

Pierwsza odsłona to prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii pod nazwą „Górecki Light”. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, przygotowana została oferta lekkiej, gustownej i bogatej wzorniczo biżuterii złotej z brylantami.

Druga odsłona to od lat specjalność firmy, a więc wyrafinowane łączenie diamentów z róźnorodnymi kolorowymi kamieniami szlachetnymi – szafirami, szmaragdami, topazami, oliwinami, rubinami i innymi. Firma Jubilerska Górecki jest w tej dziedzinie liderem, o czym świadczą jej dotychczasowe kolekcje, cieszące się ogromnym uznaniem i powodzeniem wśród odbiorców: Coral by Górecki, Błękitna Konstelacja, Oliwinowy Gaj oraz Rubinowe Tango. Teraz biżuteria ta zostanie zaprezentowana w zupełnie odmienionej formie.

Wspomnienie zeszłorocznego debiutu na targach Złoto Srebro Czas to trzecia odsłona, która ukaże „Cytrynową Sonatę” – kolekcję, która spotkała się z niebywałym uznaniem na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym.
Ostatnia, czwarta odsłona to prezentacja biżuterii srebrnej.