Włoska marka biżuterii Amore & Baci weźmie udział w „Pokazie Mody Dzieci – Dzieciom” organizowanym przez Fundację Spełnionych Marzeń, który zainauguruje ich dalszą współpracę.

Podczas pokazu będzie można nabyć bransoletki-cegiełki Amore & Baci – cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji. Ponadto firma przekaże na aukcję 3 bransolety z najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji. Wszystkie dzieci biorące udział w pokazie będą prezentować kolorowe bransoletki z adresowanej do najmłodszych odbiorców kolekcji Amore & Baci Junior.

„Nasz udział w pokazie będzie swego rodzaju inauguracją współpracy między Amore & Baci i Fundacją Spełnionych Marzeń” – powiedział Mateusz Jóźwiak z krakowskiej firmy MJM, która jest przedstawicielem tej włoskiej marki w Polsce. Dodał, że już w najbliższej przyszłości planowane są kolejne działania, których celem będzie wsparcie podopiecznych Fundacji.

Amore & Baci to włoska marka specjalizująca się w bardzo modnej obecnie biżuterii do samodzielnego kreowania: można wybierać pojedyncze elementy, pierścionki, bransolety i przywieszki, by później kompletować je w ulubione zestawy.

Miło nam poinformować, że MJM jest wystawcą targów Złoto Srebro Czas, a zapowiadana współpraca jest nadspodziewanie miłą reakcją na nasze zaproszenie do przekazywania darów na aukcję Fundacji Spełnionych Marzeń.