Dobra passa firmy Amber-Ring trwa: w ubiegłym roku otrzymała Nagrodę Ministra Gospodarki za Najlepszy Wyrób Targów Złoto Srebro Czas, w tym prestiżowy tytuł TERAZ POLSKA. Jaki będzie następny?

Amber-Ring to pierwsza firma jubilerska w 24-letniej historii konkursu TERAZ POLSKA, która może się posługiwać zaszczytnym tytułem jego laureata. Wyniki tegorocznego konkursu zostały ogłoszone 9 czerwca na specjalnej konferencji prasowej w Teatrze Narodowym. Bursztynnicy z Otwocka zostali docenieni za wysoką jakość zgłoszonych produktów oraz wysoki potencjał eksportowy. Ta druga kategoria została stworzona w tym roku po raz pierwszy we współpracy z Ministerstwem Gospodarki, by połączyć program promocji strategicznych polskich branż eksportowych z ideą nagradzania najlepszych polskich firm znakiem TERAZ POLSKA.

„To dla nas wspaniała wiadomość i wspaniały prezent na naszą obchodzoną właśnie dziś 24. rocznicę ślubu. Cieszymy się ogromnie z tego zaszczytnego tytułu i liczymy na to, że przyczyni się w istotny sposób do umacniania naszej marki biżuterii na rynku polskim, ale także zagranicą” – powiedziała Agata Całka.

Amber-Ring to firma rodzinna założona w 1967 r. Specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu biżuterii srebrnej zdobionej bursztynem. Jej nowoczesne wzornictwo znajduje zwolenników przede wszystkim zagranicą, gdzie trafia ponad 80% wyrobów sygnowanych tą marką. „Bardzo bym chciała, żeby biżuteria z bursztynem podobała się w Polsce co najmniej tak samo, jak zagranicą” – wyraziła życzenie Agata Całka.

Polecamy:

Trzy Nagrody Ministra Gospodarki