Organizatorzy targów Złoto Srebro Czas zachęcają do przekazania 1 procenta podatku na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń, która pomaga dzieciom cierpiącymi na choroby nowotworowe i ich opiekunom.

Jak deklarują prowadzący Fundację Małgorzata i Tomasz Osuchowie, w tym roku wpłaty uzyskane od podatników przeznaczone będą na realizację następujących celów: obóz „Wakacje z marzeniami”, wycieczki weekendowe, rehabilitacje dzieci, działalność ośrodka wsparcia psychologiczno-socjalnego „Dom Rodzica”, organizację Ogólnopolskiego Zjazdu Dzieci z chorobą nowotworową „Benefis Marzeń” oraz pomoc dzieciom i rodzicom z 5 ośrodków onkologicznych w Polsce.

Istniejąca od 2002 roku Fundacja Spełnionych Marzeń pomaga dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe i ich opiekunom. Głównym celem organizacji jest prowadzenie wielokierunkowych działań mających za zadanie łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin. Fundamentalną zasadą jest otoczenie opieką chorych dzieci i ich rodzin od momentu zdiagnozowania choroby poprzez cały proces leczenia, dając im siłę do walki i wiarę w pokonanie choroby.

Organizatorzy targów Złoto Srebro Czas wspierają Fundację Spełnionych Marzeń, która za swoją dotychczasową działalność została w ubiegłym roku wyróżniona Bursztynową Różą. Wsparcia Fundacji udzielają także wystawcy targów, którzy nie tylko przekazali biżuterię na aukcję prowadzoną podczas „Pokazu Mody Dzieci – Dzieciom” w grudniu ub.r., ale także prowadzili sprzedaż bransoletek-cegiełek oraz brali czynny udział w licytacji.

W imieniu własnym i Fundacji Spełnionych Marzeń serdecznie dziękujemy za wszystkie dotychczasowe odruchy serca i zachęcamy do przekazywania 1 procenta podatku na pomoc chorym dzieciom.

Więcej informacji:
Fundacja Spełnionych Marzeń http://www.spelnionemarzenia.waw.pl/index.php?url=glowna

Polecamy:
Biżuteria na aukcji dla chorych dzieci http://www.zlotosrebroczas.com/news.php?akt=128
Wspieramy Fundację Spełnionych Marzeń http://www.zlotosrebroczas.com/news.php?akt=126